Up

Nilcan sucukları, 2008 yılında, doğası, suyu ve havası temiz, ülkemizde en uzun ömürlü insanların yaşadığı Nazillide İlhan Demir Tarafından kurulan NİLCAN,  Tarım ve Hayvancılık LTD ŞTİ'nin alt kuruluşudur. NİLCAN ismi, kurucu ilhan demir'in kız çocukları NİLSU ve CANSU'nun isim kombinasyonundan türetilmiştir. NİLCAN tarım LTD ŞTİ' in  var oluş sebebi,  kurucusu olan İlhan Demirin, insana hitaben  en yakışır şekilde, sağlıklı ve kaliteli üretim yaparak hizmet verme tutkusur. Nihai amacımız, günümüz koşullarında malesef vatandaşın sofrasına gelen et ürünlerine, şüphe ile bakıldığı bu ortamda, kaliteli ürün imal etmek, tüketicinin beğenisini ve güvenini kazanarak sektörde daimi olmak, ulusal bazda sucuk ve işlenmiş et ürünlerinden bahsedilince akla gelen ilk markalardan olmaktır. 
Bütün ürünlerimizde kesinlikle sadece dana eti kullanmaktayız.
Biz NİLCAN sucukları olarak, et ticareti yapmayan ve kestirdiği hayvanın etinin tamamını en kaliteli baharatlarla atalarımızdan gelen asırlık formül ile harmanlayarak sucuk yaparız. 
Biz üretim yaparken, ürünümüzü tüketen insanlar arasında ÇOCUKLARI, YAŞLI ve HASTA insanları, GEBE ve KARNINDA BEBEK OLAN hanımları, HASTA ve YATALAK olan insanları düşünerek üretim yaparız. 

ADIMIZ VE KALİTEMİZ ONURUMUZDUR..!